TOPFISH BISTRO, czyli nowa restauracja w sercu Warszawy już otwarta.


Na Nowym Świecie w Warszawie została otwarta nowa restauracja TOPFISH BISTRO, której kuchnia specjalizuje się w rybach z lekkimi akcentami wegetariańskimi. Dodatkowo w lokalu mieści się też sklep rybny, co jest dodatkową atrakcją dla klientów.

Restauracja TOPFISH powstała z myślą o wszystkich, którzy zmęczeni są modą na kebaby i pizzę, lub przesadnie drogie mięsa. W lokalu serwowane są  tylko najlepszej jakości ryby, pochodzące prosto z najczystszych, słodkowodnych akwenów w Polsce, oraz te zakupione prosto z burt kutrów rybackich, które finalnie są podane na talerzu w wyśmienitej oprawie za przystępną cenę.

Wnętrza pomieszczenia są równie przyjazne co obsługa, która dokłada wszelkich starań, aby pobyt w resturacji wiązał się z chęcią powrotu gościa na Nowy Świat tylko w to jedno miejsce.

Codzienna świeża dostawa ryb do lokalu daje możliwość tworzenia potraw nawet dla najbardziej wytrawnych smakoszy. Specjalnie dla klientów restauracja została tak ukierunkowana, żeby przy niesamowicie wysokiej jakości zachować jak najbardziej rozsądne i przystępne ceny, a cały pobyt w lokalu był miły i sympatyczny.

Właśnie w wyniku chęci zmian powstał pomysł na TOPFISH BISTRO – lokalu, do którego wraca się zarówno w myślach jak i wspomnieniach smaku. Środkiem do sukcesu tej gastronomii jest bowiem kuchnia oparta na rybach wędzonych w tradycyjny sposób, czyli dymem z drzew liściastych.

Poza tym w TOPFISH nie używa się  żadnych konserwantów ani innych środków chemicznych, jedynie sól i dym. Naturalny smak potrwa zapewnia wędzenie ryb w wędzarni w Sulejówku pod Warszawą prowadzonej przez Pana Jarosława Szewczyka, właściciela firmy J&J Szewczyk – firmy działającej od 1945 roku!

Jeżeli chcecie Państwo zjeść rybę z polskiej wędzarni nie mogliście trafić lepiej!

Serdecznie zapraszamy!


TOP FISH
BISTRO & MARKET


J&J SZEWCZYK s.c.

EXPORT – IMPORT
ul. Nowy Świat 54/56
00-363 Warszawa

tel: 22 692 41 11
biuro@topfishbistro.pl

www.topfishbistro.pl

 

 

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.