PRZYJĘCIE PRZY PÓŁKILOMETROWYM STOLE

Restauracja Belvedere ma nową, największą i najbardziej nowoczesną w Polsce kuchnię cateringową. Pracownicy Belvedere, dzięki wyposażeniu i samowystarczalności w zakresie logistyki, sprzętu i floty przewozowej, mogą przygotować kolację „zasiadaną" dla 3 000 gości, ustawić bufet o długości pół kilometra lub przygotować 3 000 obiadów w ciągu dnia.
W ciągu 4 miesięcy zbudowano od podstaw i wyposażono 550 m2 powierzchni kuchennych, w pełni klimatyzowanych i wentylowanych, w tym 100 m2 powierzchni chłodniczych. Pomieszczenia produkcyjne mogą być schłodzone do temperatury 14 stopni Celsjusza – bez względu na warunki atmosferyczne i emisję ciepła z urządzeń.
Belvedere jako pierwsza w Polsce może transportować schłodzone potrawy i podgrzewać je na miejscu, dzięki jedynemu obecnie w kraju mobilnemu, regeneracyjnemu piecowi, który rozgrzewa się do 65 stopni Celsjusza w ciągu 30 minut. Serwowane potrawy mają wówczas optymalną wilgotność, są smaczniejsze zachowują wartości odżywcze.


Kuchnia podzielona jest na kilka części. Część magazynowo-przygotowawczą, produkcyjną, spedycyjną. Część produkcyjna zaś podzielona jest na kuchnie dań zimnych, kuchnie dań gorących i deserownię. Wyposażona jest ona w sprzęt firmy Kuppersbush i najlepsze na świecie piece indukcyjne firmy Rational. Na wyposażeniu kuchni jest m.in. 15 tysięcy sztućców, 12 tysięcy talerzy, 15 tysięcy szklanek, kieliszków, 1000 kg serwet, obrusów.
Pojemniki na szkło ustawione jeden na drugim wzniosłyby się na wysokość 40 piętrowego budynku!
Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym dotyczącym żywienia zbiorowego, kuchnia Belvedere spełnia surowe wymogi Unii Europejskiej w zakresie produkcji, przechowywania i przewożenia posiłków.


Belvedere od 10 lat oferuje najwyższej jakości usługi cateringowe. Organizuje spotkania biznesowe, konferencje, uroczyste kolacje, bankiety, koktajle, pikniki i bale niemalże w każdym miejscu: w pięknych wnętrzach Pałacu na Wodzie czy Starej Pomarańczarni, w obiektach o charakterze historycznym, w biurach, teatrach, obiektach sportowych, domach prywatnych i ogrodach.
Doświadczony i kreatywny zespół cateringowy potrafi doradzić i zaoferować zarówno wykwintne menu jak i odpowiednią aranżację wnętrz, dekoracje roślinne, muzykę, a także występy artystyczne podczas spotkania.


Belvedere obsługiwała takie wydarzenia jak: wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę Mostu Świętokrzyskiego, powitanie w Polsce zdobywcy Oscara Andrzeja Wajdy, występ Davida Copperfielda, pierwszy i ostatni klaps na planie filmowym „Przedwiośnia", wizytę Hillary Clinton w Polsce, otwarcie nowej siedziby banku ING, nagrody literackie NIKE, koncert Gorana Bregovica. Wśród klientów Belvedere są m.in.: Kancelaria Prezydenta, Narodowy Bank Polski, ING Bank, Polska Telefonia Cyfrowa, Hewlett Packard, Nestle, Sony i Deutsche Bank.

Dodatkowe informacje: Paulina Benda, tel. 841 22 50, fax. 841 71 35


Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.