Restauracja "Fic" w Krakowie zaprasza




Restauracja „FIC” mieści się w zabytkowej kamienicy w Krakowie. Przekroczcie Państwo jej progi, a znajdziecie się w całkiem innym świecie... Restauracja „w liczbach” jest potężna - zajmuje 300 m2 i składa się z pięciu kameralnych sal. W lokalu może jednocześnie odbywać się zjazd biznesmenów, kolacja w kilkudziesięcioosobowym gronie i intymna randka we dwoje, a poszczególni goście nawet nie będą wiedzieć o sobie!


  • ... Zapraszamy zatem do innego świata. Zaraz po wejściu mogą Państwo usiąść na wysokim stołku, przy barze...
  • ... Można przejść do sali jadalnej gdzie zawsze w kominku płonie ogień!
  • ...Mogą Państwo zejść do piwnic i usiąść w przepięknie sklepionych zabytkowych wnętrzach gdzie zawsze panuje miły chłód. Ale gdy trzeba - bije wspaniale ciepło od prawdziwego pieca....
  • Niektórzy mawiają, że gdy ktoś zaprasza do dobrej restauracji, to albo chce się pokazać albo ... ukryć. Czy widzieli Państwo w innym krakowskim lokalu specjalny Kącik dla Zakochanych? W części, przez którą nie przechodzą inni goście, w otoczeniu zawsze świeżych kwiatów, przy świetle świec można zasiąść w miękkich fotelach i długo rozmawiać w ciszy ...
  • W każdy piątek w Restauracji Fic odbywają się Wieczorki Taneczne. Organizowane są w tak specyficznej atmosferze by wspaniale czuli się także „nieparzyści”. Zapraszamy zatem wszystkich samotnych, tutaj na pewno nie będą czuli się samotnie. Zadba o to obsługa i szefowie restauracji ...

Jeśli mają Państwo zamiar zorganizować przyjęcie ślubne proponujemy zajrzeć do Restauracji Fic. Urocze wnętrza zabytkowej kamienicy, doskonała kuchnia i obsługa oraz, co w dzisiejszych czasach szczególnie ważne, rozsądne ceny z pewnością przypadną Wam do gustu.
Restauracja Fic jest jedyną, w której przed podjęciem decyzji można spróbować niektórych potraw.... oczywiście gratis.


Lokalizacja restauracji jest bardzo dogodna. Aby ją odwiedzić, nie trzeba jechać do zatłoczonego centrum starego Krakowa, ponieważ mieści się przy skrzyżowaniu dwóch przelotowych ulic miasta. Miejsc do parkowania nie zabraknie nawet w godzinie największego szczytu.

Jest jeszcze jedna korzystna informacja dla Gości zmotoryzowanych. Czy zdarzyło się Państwu przyjechać do lokalu własnym samochodem i potem żałować, że nie można spróbować ani kropli wyśmienitego trunku? Owszem, w każdej restauracji można wezwać taksówkę. Ale co zrobić wtedy zrobić z samochodem? W Restauracji Fic auto można zostawić na noc na firmowym parkingu, gdzie będzie strzeżone całą dobę za szczelnie zamkniętymi bramami.



Mamy nadzieję, że wizyta w restauracji "FIC" będzie niezapomnianym
i miłym wspomnieniem i zostaną Państwo jej stałymi Gośćmi.



Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.