Dariusz Gwiazda nowym Szefem Kuchni w Primavera Jastrzębia Góra


Z nowym rokiem Dariusz Gwiazda objął stanowisko Szefa Kuchni w Primavera Jastrzębia Góra. Obiekt posiada oddaną w 2017 roku nowoczesną, dwupoziomową kuchnię oraz osobną cukiernię, w której powstają zdrowe i smaczne desery oraz ciastka.
 
Jest to dla mnie wyzwanie i następny etap mojej kariery kulinarnej. Nowe wyzwanie jest tym bardziej dla mnie motywujące i myślę że jeszcze bardziej będę się rozwijał w tej firmie – mówi Dariusz Gwiazda.
 
 
Kuchnia  w Primavera prowadzona jest zgodnie z autorską filozofią Primalife, której jednym z elementów jest zrównoważona dieta oparta na Primafoodach – wybranych przez dietetyka zdrowych produktach, które dobroczynnie wpływają np. na tarczycę, kręgosłup,  czy wspierają odchudzanie. Dania są odpowiednio oznaczone na bufetach – na standach znajdują się informacje takie jak rodzaj Primafoodu użytego do przygotowania dania, jego właściwości, dla kogo jest przeznaczone (np. dla kobiet w ciąży, ponieważ zawiera dużo kwasu foliowego). Wśród Primafoodów znajdują się burak, jarmuż, ostropest, boczniak, śledź, orzech włoski, wiśnie, jagody, truskawki, żurawina, rokitnik, grejpfrut, chia, brokuł oraz soczewica. Kuchania Primavera to również regionalne produkty, takie jak świeże ryby, czy miody od lokalnego bartnika.

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.