Nowe Kids Menu w Sphinx i promocja Dzieci jedzą za 1 zł!


Restauracje Sphinx, należące do Sfinks Polska, prezentują nowe Kids Menu. Wśród kulinarnych propozycji dedykowanych najmłodszym gościom znalazły się nowości takie jak paluszki rybne, spaghetti bolognese, pancakes i burger oraz znane już dzieciom, popularne dania jak chrupiące kurczaki czy kultowa Shoarma. Nie zabrakło też słodkości – w karcie pojawił się m.in. deser – lizak Choco Stick z mlecznej czekolady. W związku z wprowadzeniem nowej oferty dla dzieci Sphinx przygotował promocję Dzieci jedzą za 1 zł!. Zamawiając danie główne z menu czy wkładek sezonowych za dowolne danie główne lub zupę z Kids Menu klienci zapłacą 1 zł. Promocja obowiązuje do 30 września w aplikacji mobilnej Aperitif.
 


Przygotowując nowe Kids Menu w restauracjach Sphinx zależąło nam , aby skomponować je w taki sposób, żeby dzieci w różnym wieku mogły w nim znaleźć coś dla siebie. Wprowadziliśmy do oferty szereg nowych propozycji jak burger czy spaghetti, ale w karcie nie mogło zabraknąć też kultowych dań, które zyskały dużą popularność wśród najmłodszych gości. Dodatkowo korzystając z aplikacji Aperitif dania z karty Kids Menu do końca września można zamówić za symboliczną złotówkę. To jednak nie koniec atrakcji, bo w naszych restauracjach czekają kolorowe kąciki zabaw, animacje, a także miła niespodzianka dołączana do każdego zamówienia z Kids Menu. Liczymy, że nasze propozycje przypadną do gustu najmłodszym klientom i dzięki temu wraz z rodzicami jeszcze chętniej będą odwiedzać restauracje Sphinx – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska.

W ramach nowego Kids Menu na pierwsze danie Sphinx proponuje dwie zupy: rosół z marchewką i natką pietruszki oraz zupę pomidorową z makaronem lub ryżem. Wśród dań głównych pojawiły się dobrze znane i lubiane przez dzieci potrawy, w tym Shoarma delikatna i chrupiące kurczaki. Nowością w Kids Menu są paluszki rybne z mintaja w panierce podawane z sosem koktajlowym, frytkami lub ryżem oraz warzywami lub surówką do wyboru. W karcie pojawiły się również pozycje inspirowane kuchnią włoską, jak spaghetti bolognese z mięsem wołowym w sosie pomidorowym, parmezanem i świeżą bazylią czy dostępna w wybranych restauracjach pizza bambino z szynką i serem. Dla małych smakoszy przygotowano też wołowego burgera z warzywami w świeżo wypiekanej bułce, podawanego z frytkami i ketchupem. Na słodko jako danie główne Sphinx proponuje pancakes – dwa puszyste placki z bitą śmietaną i kremem jagodowym lub truskawkowym na bazie serka mascarpone. W menu wśród dodatków można znaleźć surówki i warzywa, frytki oraz bułkę pitę, a do picia sok jabłkowy lub pomarańczowy.

W nowej karcie nie mogło zabraknąć deserów. Na najmłodszych czekają słodkie nowości jak Choco Stick – czekoladowy lizak podawany z ciepłym spienionym mlekiem (zwykłym lub bez laktozy). Kolejną propozycją jest Słodka Pychotka, czyli dwie gałki lodów podawane z bitą śmietaną, polewą czekoladową, chrupiącymi rurkami i czekoladowymi drażami.

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.