Camping Malta – Poznań – serdecznie zaprasza


Zapraszamy wszystkich Państwa do Campingu Malta posiadającego cztery gwiazdki – ocenę maksymalną w tej kategorii usług.
Camping Malta mieści się 4.5 km od dworca PKP oraz 3 km od Starego rynku.

Część noclegowa

Część noclegową Campingu Malta stanowi zespół domków 1, 2, 3 i 5 osobowych, zaprojektowanych tak, aby uczynić Państwa pobyt jak najbardziej wygodnym.
  • Domki 1-osobowe posiadają pokój dzienny wraz z 1 sypialnią.
  • Mieszkania 2-osobowe stanowią zwartą całość wraz z aneksem kuchennym.
  • Apartamenty 3-osobowe o powierzchni 51m2 posiadają jedna sypialnię i salon,
  • Apartamenty 5-osobowe o powierzchni 65m2 – salon i dwie sypialnie.

Najwięcej jest mieszkań 2-osobowych o powierzchni 28m2 każde. Istnieją również domki przystosowanych dla osób niepełnosprawnych.

Wszystkie mieszkania są ogrzewane i posiadają:
  • aneks kuchenny
  • łazienkę
  • instalację sieci RTV-Sat
  • telefon
  • zadaszony taras

POSIR proponuje również profesjonalne przygotowanie i pełną obsługę różnorakich imprez sportowych, rekreacyjnych, integracyjnych dla firm, instytucji, zakładów pracy i osób prywatnych.


O wysokim poziomie świadczonych usług świadczą tytuły „Master Camping” przyznawane przez Polską Federacją Campingu i Caravaningu wielokrotnie od 1997 roku.

Część campingowa

Część campingowa to 40 zagospodarowanych stanowisk dla pojazdów caraveningowych i wydzielone pola namiotowe mieszczące około 60 namiotów. Zaplecze stanowią sanitariaty z prysznicami, kuchnia turystyczna, pralnia i świetlica. Jest też wydzielone miejsce na ognisko, grill i plac zabaw dla dzieci. Całodzienne wyżywienie zapewnia Restauracja Rycerska serwująca wyśmienite dania kuchni polskiej. Istnieje możliwość wynajmu lokalu na imprezy okolicznościowe.

Teren jest ogrodzony, oświetlony, posiada liczne drogi, chodniki i miejsca postojowe oraz jest stale monitorowany przez agencję ochrony.

Rekreacja

Czynny od 1994 roku obiekt położony jest nad północnym brzegiem Jeziora Maltańskiego znanego z najlepszego w Europie toru regatowego. Jezioro posiada również kąpielisko. W pobliżu usytuowany jest rozległy Wielkopolski Park Zoologiczny oraz sztuczny stok narciarski z wyciągami. Tu ma początek ciekawa trasa rowerowa. Obok znajdują się korty tenisowe o bardzo dobrej nawierzchni dynatopowej z oświetleniem i zapleczem. W sezonie zimowym od listopada do kwietnia czynne jest zadaszone, oświetlone lodowisko, zlokalizowane przy hangarach kajakowych Toru Regatowego Malta. Na terenie Campingu działa też wypożyczalnia rowerów turystycznych.

Szkolenia, kursy, konferencje

Wspaniałe otoczenie okolic Jeziora Maltańskiego stwarza doskonałe warunki do pracy i wypoczynku, będąc również idealną bazą przeprowadzania szkoleń i kursów. Obiekt dysponuje salą szkoleniową dla 45 osób. W przerwie między zajęciami można skorzystać z posiłków, odpoczywając na osłoniętym parasolami tarasie restauracji. Szkolenia i kursy dla 121 osób można jednocześnie prowadzić w położonej nieopodal sali audiowizualnej. W niedalekiej odległości od campingu znajduje się budynek multimedialny o powierzchni 300m2 z możliwością wynajmu na cele konferencyjne,


Camping Malta
61-031 Poznań
ul. Krańcowa 98
tel (061) 876 61 55
fax (061) 876 62 83
mail:camping@malta.poznan.pl
www.posir.poznan.pl
www.malta.poznan.pl

Zapraszamy do zapoznania się z planem Campingu Malta


Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.