Wozownia Gdańska - miejsce, które zachwyca pod każdym względem


Wozownia Gdańska to miejsce wyjątkowo położone, staranie wykończone, w dodatku szczycące się znakomitą kuchnią. Będąc w Gdańsku, wielką stratą byłoby stracenie szansy na odwiedzenie tak doskonałej restauracji i nie mieć sposobności, by posmakować serwowanych dań i zachwycić oczy pięknymi widokami.

Kompleks Centrum Hewelianum, może być dumny, że na jego terenie znajduje się właśnie ten historyczny obiekt. Całość położona jest na szczycie Góry Gradowej, a więc w zasadzie przy samym centrum Gdańska. Lokalizacja ta sprawia, że jej dodatkowym atutem są wyjątkowe widoki, które zapadają w pamięć na długo.

Wozownia Gdańska pozwala na oderwanie się od zgiełku miasta, w otoczeniu zieleni i przetrzeni. Jednak to, co naprawdę zasługuje na największą uwagę w tym miejscu, to znakomita kuchnia, łącząca tradycję z najbardziej nowoczesnymi kulinarnymi akcentami.

Nad dopracowanym do perfekcji menu, czuwa nie mniej doskonały, doświadczony szef kuchni, Łukasz Domagalski, który ze sztuki gotowania uczynił swoją największą pasję.

Samo menu jest często zmieniane, uzupełniane wciąż nowymi daniami, a ceny są zaskakująco niskie. W karcie restauracji można znaleźć między innymi:

  • sałatkę z sezonowymi owocami i wędzonym na miejscu półgęskiem
  • kanapkę na wypiekanym na miejscu chlebie z pieczoną karkówką
  • domowy rosół z lanymi kluskami
  • udo z kaczki z korzennymi warzywami na miodzie
  • pieczonego dorsza z ziemniakami i groszkiem
  • żurek
  • żeberka wieprzowe z kaszą gryczaną
  • rosół z łososia
  • boczek glazurowany na plackach ziemniaczanych z sosem kurkowym

Ogromny obszar, jakim dysponuje Wozownia Gdańska, oraz niepowtarzalna atmosfera, uzupełniana przez zachwycającą panoramę Gdańska, sprzyja organizacji zarówno różnego rodzaju eventów, konferencji, a także wesel.

Więcej informacji na:

www.wozowniagdańska.pl

www.facebook.com/wozowniagdanska

restauracja@wozowniagdanska.pl

Dane adresowe:

ul. Gradowa 8, Gdańsk

nr tel.: 792 203 496

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.