Punkt Gdynia - oryginalny lokal, pyszne jedzenie, niebanalna atmosfera


Punkt Gdynia to lokal, w którym liczy się nie tylko kuchnia i wystrój. Założycielom zależało na wielu dodatkowych aspektach, które miały uczynić to miejsce naprawdę wyjątkowym, innym od wszystkich. To się w pełni udało.

Zespół tworzą młodzi, ambitni, pełni energii ludzie. Każde z nich wkłada w pracę całe serce, indywidualne pomysły, a konsekwentna realizacja tych koncepcji, zasługuje z całą pewnością na szczere uznanie. Ich myślą przewodnią było odejście od zwyczajności, chcieli, aby goście nie tylko pysznie zjedli, ale również spędzili czas w przyjemny sposób.

Cudowna atmosfera umożliwia zatem rozwijanie kontaktów towarzyskich, można posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film, a nawet pograć ze znajomymi w planszówki. Do tego wokół dostępne są wygodne fotele, a całość dopełnia dopracowany bar.

Menu pełne jest smaków z wielu stron świata, różnych krajów, jest oryginalne, tak jak i cały lokal. Pomimo wielu pomysłów czerpanych z przeróżnych kuchni, kucharz Łukasz Kozyrski wszystkie dostępne dania przemienia w autorskie propozycje, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienie.

W karcie Punktu Gdynia, znajdziemy między innymi:

  • zupę pho
  • taco z wołowiną, malinowymi pomidorami, sosem z pieczonej cebuli i rzeżuchą
  • bułeczki na parze bao z wędzonym kurczakiem, colesławem, pesto i kiszonkami
  • bułkę z robionymi na miejscu pastrami lub żęberkami wieprzowymi z dżemem z boczku
  • pierś z kurczaka na risotto z bobem
  • dorsza w cieście na sałatce tabbouleh
  • nogę z kaczki z kluskami śląskimi, wędzoną słoniną, kapustą i wiśniami

Ponadto można zamówić pizzę z oryginalnymi dodatkami na grubym cieście, a także deski z przekąskami, na których otrzymamy np. wędzoną rybę, kalmary w panco, szaszłyk z krewetek, ceviche z dorsza, twarożek z koperkiem, kapary i oliwki, tataki wołowe, samlec, ogórki małosolne i parfait z wątróbki. Różnorodność godna podziwu, a smak jeszcze lepszy.

Dodatkowo jeszcze do dyspozycji gości są starannie wybrane do dań wina, co podkreśla wspaniałe smaki potraw i sprzyja przyjemnemu spędzaniu czasu.

W lokalu organizowane są wieczory filmowe, muzyczne, a założyciele nie ustają w staraniach, aby goście wychodzili wypoczęci, najedzeni i wrócili niebawem po więcej!

Więcej informacji na:

www.punktgdynia.pl

www.facebook.com/punktgdyniarestoandbar

resto@centrum.gdynia.pl

Dane adresowe:

ul. Władysława IV 59, Gdynia

nr tel.: 58 354 66 55

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.