Restauracja "U Dekerta" zapraszaZapraszamy Państwa do Restauracji "U Dekerta" usytuowanej na rynku staromiejskim, w piwnicach zabytkowych kamienic Muzeum Historycznego Miasta Warszawy. Restauracja udostępnia swoim gościom siedem oddzielnych sal zróżnicowanych pod względem wystroju i atmosfery. Posiadamy również sale taneczna - jedyna na Rynku Starego Miasta, a wszystkie sale są profesjonalnie nagłośnione. Restauracja jest klimatyzowana. Muzyka w ciągu tygodnia jest odtwarzana, natomiast w piątki i soboty podczas dansingów będzie Państwa rozweselał zespół wokalno-muzyczny. W swych unikalnych wnętrzach Restauracja "U Dekerta" jest w stanie przyjąć w przypadku przyjęć zasiadanych 150 osób, natomiast podczas koktajli i innych imprez typu standing party 250 osób. W okresie letnim przed restauracja otwierany jest ogródek sezonowy z wygodnymi rattanowymi meblami. Restauracja "U Dekerta" jest czynna codziennie od godz. 11.00 do ostatniego gościa. Honorujemy większość kart kredytowych.


Dania serwowane "U Dekerta" reprezentują wysoki poziom kunsztu kulinarnego. Potwierdzeniem tego są liczne otrzymane nagrody. Specjalnością Restauracji "U Dekerta" jest kuchnia staropolska, która została wskrzeszona dzięki rodzinnym recepturom. Dania serwowane w Restauracji "U Dekerta" są bardzo sycące, a wielkość porcji przypomina rzeczywiście czasy sarmackie. Polecamy zupę borowikowa z łazankami, doskonale smakują również takie tradycyjne polskie zupy jak rakowa i żurek. Ciepłym przekąskom przewodzi tradycyjny polski bigos podawany w bochenku chleba, polecamy również wyśmienite Rydze na maśle, biała kiełbasę w miodzie, jak również bliny z piwa i maki gryczanej serwowane z kawiorem, łososiem lub grzybami. Prym wśród przekąsek zimnych wiodą ryby z których rekomendujemy sandacza marynowanego w winie i śledzie w trzech smakach. Polecamy także pasztet z dziczyzny z rydzami. Jako składnik głównych dań możecie Państwo wybierać : ryby (łososia, sandacza, pstrąga , sole): mięso (wieprzowina , wołowina, cielęcina, dziczyzna) i oczywiście drób ( kaczka i gęś). Niezależnie jednak od tego co Państwo wybierzecie, możecie być pewni, że zarówno wygląd jak i smak podanej potrawy na długo pozostanie w Waszej pamięci. Zestaw win z całego świata pozwoli również Państwu na spokojny dobór odpowiedniego wina do posiłku.

Adres:
Rynek Starego Miasta 38/42
00-272 Warszawa
Kontakt:
Tel.: (+48 22) 636 27 04-05, 635 65 11
Fax: (+48 22) 636 27 06

e-mail:
restauracja@udekerta.com.pl
marek.kuczynski@udekerta.com.pl
marcin.wlodarz@udekerta.com.pl
udekerta.com.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.