Tydzień Francuski w Zameczku Myśliwskim w Promnicach


Pod honorowym patronatem Konsula Francji w Polsce – Pana Michela Raineri oraz we współpracy z Allinace Francaise w dniach 8-14 marca br organizujemy Tydzień Francuski w Hotelu Noma Residence w Promnicach. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych gości szereg atrakcji, nie tylko kulinarnych.

8 marcazapraszamy wszystkie Panie na Akademię Perfum – prezentację francuskich zapachów przygotowaną we współpracy z siecią perfumerii Sephora. Cena zaproszenia – 25 PLN. Ilość miejsc ograniczona. W cenie zawarty jest poczęstunek i drobny prezent. Panowie, zaproszenie na Akademię Perfum będzie idealnym prezentem dla każdej Pani z okazji Dnia Kobiet.
9 marca zapraszamy na Spotkanie z francuskimi serami – każdy klient w tym dniu będzie mógł bezpłatnie> spróbować wybrane gatunki sera.
10 marcazapraszamy na Akademię Cygar, czyli co Francja ma wspólnego z cygarami – degustacja połączona z instruktażem. Cena zaproszenia – 60 PLN/osobę.
11 marca– spotkanie członków Stowarzyszenia „Akademia Wina” z winami francuskimi. Zaproszenie na to spotkanie przyjął były konsul RP w Lyonie – Pan Roman Wyborski, który wygłosi gawędę p.t. „Dobrodziejstwa cywilizacji wina”. W programie występ Pani Marii Meyer. Spotkanie tylko dla członków Stowarzyszenia.
12 marcaAkademia Koniaku – profesjonalną prezentację i degustację koniaków Hennessy (VS, XO, Fine de cognac) poprowadzi przedstawiciel firmy Diageo. Zaproszenia w cenie 49 PLN od osoby. Ilość miejsc ograniczona.
13 marca proponujemy Akademię Szampana, w trakcie, której postaramy się wykazać wyższość „prawdziwego” szampana nad innymi napojami. W tym dniu serwujemy produkty marki Moet & Chandon. Zaproszenia w cenie 49 PLN od osoby. Ilość miejsc ograniczona.
14 marcazapraszamy do Kawiarni hotelu Noma Residence na spotkanie z francuskim słodkościami przygotowanymi przez Szefa Kuchni Mirka Drewniaka.

W czasie trwania Tygodnia Francuskiego zapraszamy do restauracji w Promnicach, gdzie zdobywcy Kulinarnego Pucharu Polski polecają specjalną Kartę Menu zawierającą dania kuchni francuskiej.

Zapraszamy serdecznie!
Wyjątkowe Miejsce, Wyjątkowi Ludzie
Wciąż Nowe Wyzwania


Dodatkowe informacje:
Hotel Noma Residence
Zameczek Myśliwski Promnice
tel/fax (+48 32) 219 46 78
www.promnice.com.pl
hotel@promnice.com.pl
Rezerwacja on-line:
www.pph.com.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.