"Jesienne spotkania" z Klubem Dobrej Kuchni regionu kujawsko-pomorskiego


W dniu 5 listopada 2004 r. w Hotelu City w Bydgoszczy odbyło się już II Jesienne Spotkanie z Klubem Dobrej Kuchni. Podsumowując całość imprezy można stwierdzić, i jest to opinia wszystkich kolegów z Klubu Dobrej Kuchni, że kujawsko-pomorskie podnosi rangę swojej gastronomii.

Podczas szkolenia odbyły się pokazy kuchni polskiej, włoskiej oraz wielu nowych metod wchodzących obecnie do kuchni. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z produktami dobrej marki i z wykorzystaniem ich w gastronomii.

Bezpośrednio przed pokazem odbył się konkurs "II Kujawsko - Pomorskie Potyczki Kulinarne GLEZMAN 2004", a goście mogli ogladać zmagania na kuchni na specjalnym ekranie zamontowanym na sali pokazów.

Sam pokaz trwał do późnych godzin wieczornych.

Na zakończenie Spotkań o godzinie 20.00 w Restauracji Chopin Hotelu City odbyła sie uroczysta gala, podczas której zostały ogłoszone wyniki konkursu "Glezman 2004", a wszyscy uczestnicy uczcili minutą ciszy pamięć zmarłego kolegi - Tadeusza Matysiaka. Uważam, że wszyscy uczestnicy konkursu reprezentowali wysoki poziom i z roku na rok będziemy bogatsi w nowe doświadczenia.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce - Paweł Salamon
II miejsce - Łukasz Gościniak
III miejsce - Michał Skrzypczak

Imprezę prowadzli Zdzisław Senwicki i Krzysztof Szulborski, którzy wystąpili również z pokazem kulinarnym regionu pomorskiego.


Dziekujemy wszystkim uczestnikom i sponsorom za udział i pomoc w organizacji tak wielkiego przedsięwzięcia. Również kolegom z pomorskiego i gościom przybyłym na Jesienne Spotkanie z Klubem Dobrej Kuchni.

Firmy wspierające: Bonduelle, Cheman, Fanex, Farm Frites, Wedel, Mleczarnia Łukta, Kamis, Nestle, Gourmand, Elpol, Apio, Topotato, City Hotel, Adam Sowa, Viola, Ecolab, Leśne Skarby, Klar, Complex, Horus,
medialnie Gastrona.pl.


Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.