Rekord Guinnessa w grillowaniu ryby


23 października na terenie Centrum Sportowego-Rehabilitacyjnego "Słowianka" w Gorzowie Wlkp. odbył się festyn pod tytułem "Wielkie grillowanie".

Podczas festynu pobity został rekord Guinessa w grillowaniu ryby. Szefami wielkiego grillowania byli Marcin Mazur - szef gastronomii restauracji cateringowej Konaszewicz oraz Wojciech Łęcki z firmy Klimatex. Marlin o wadze ponad 137 kg i 2,85 m długości został sprowadzony z Senegalu.

Podczas festynu kucharze rozebrali, poporcjowali, a po przyprawieniu i grillowaniu częstowali uczestników festynu. Najciekawsze było to, że mięso egzotycznej ryby można było spróbować za darmo.

Poza marilnem można było wziąć udział w konkursach oraz turnieju gry w bule. Były też pokazy extremalnej jazdy na rowerze, mnóstwo muzyki i doskonała zabawa. Gwiazdą festynu była formacja Ready To Freak wielokrotni mistrzowie polski i uczestnicy mistrzostw świata w tańcu Hip Hop z Bartłomiejem Kobeszko na czele. Kto nie był niech żałuje!

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.