Restauracja Erania w Ustroniu Morskim serdecznie zaprasza


Zapraszamy Państwa do restauracji w malowniczo położonym Hotelu Erania. Piękny, rozległy teren przylegający do lasu nad Strugą Melechowską skłania do wypoczynku o każdej porze roku.

Architektura kompleksu hotelowego doskonale wkomponowuje się w otoczenie i sięga korzeniami do tradycji budownictwa charakterystycznego dla regionu.

W stylowych wnętrzach naszej restauracji serwujemy dania kuchni staropolskiej. Aby umilić Państwu posiłek proponujemy szeroki wybór win z naszej piwnicy winnej. Restauracja może pomieścić do 72 osób i jest otwarta codziennie od 7:30 do 22:00 z przerwą od 11:00 do 13:00.

W restauracji organizowane są różne imprezy okolicznościowe, tj.: wesela, chrzciny, komunie bierzmowania.

W hotelowym lobby znajduje się również kawiarnia, gdzie przy kominku można skosztować pysznych ciast i deserów oraz wypić kawę lub coctail.

Miłośników piwa, jak również mocniejszych trunków, zapraszamy do urządzonego w rycerskim stylu Pubu. Stół bilardowy oraz gra w dart umilą Państwu czas, natomiast fanów footballu z pewnością ucieszy możliwość oglądania meczy.

Ufamy, iż odnajdą tu Państwo domową, swojską i przyjazną atmosferę połączoną z przysłowiową "polską gościnnością"
Serdecznie zapraszamy!!!

Hotel Erania
Malechowo 4
78-111 Ustronie Morskie
tel (094) 351 99 77
fax (094) 351 99 83
hotel@erania.pl
www.erania.plPublikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.