Mykonos - jedyna w Poznaniu grecka tawerna zaprasza


„Mykonos” – jedyna w Poznaniu grecka tawerna zaprasza Państwa w fantastyczną podróż do krainy morza, słońca, niepowtarzalnych smaków i aromatów….

Wchodząc do środka przeniosą się Państwo w zaułki wyspiarskiego miasteczka – białe mury, niebieskie okienka, kamienne podłogi, drewniane stoły, wyplatane krzesła. Tak wygląda górna sala tawerny – podzielona na boksy sprzyjające przyjacielskimi biznesowym spotkaniom.

Wiele dekoracji zawieszonych na ścianach przywiezionych zostało z Grecji – ręcznie wykonany drewniany statek, lustra, mosiężne żyrandole, mapy, akcenty morskie…. Dolna sala z tradycyjnym murowanym piecem ma charakter dziedzińca – ściany zdobią malowidła z widokami z wyspy Mykonos.

Przyjacielska, wakacyjna atmosfera, grecka gościnność i muzyka, wnętrze inspirowane architekturą greckiej wyspy Mykonos, wyjątkowy smak tradycyjnych potraw takich jak tzatziki, musaka, souvlaki, kalmary, jagnięcina pozwolą Państwu zrelaksować się, zapomnieć o codzienności, a być może przypomnieć wakacje spędzone na greckich wyspach…..

Szef kuchni Theodoros Vogdanos – kucharz z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w renomowanych restauracjach m.in.na Mykonos, Krecie i w Atenach proponuje Państwu zdrową, smaczną i lekką kuchnię śródziemnomorską bazującą na produktach sprowadzanych z Grecji – najlepszej oliwie z oliwek, serach – fecie, manouri, gravierze, smacznych oliwkach, suszonych pomidorach, greckich marynatach i przyprawach.


Uprzejme, uśmiechnięte i kompetentne kelnerki chętnie doradzą w wyborze dań i greckich trunków. Spełniając Państwa życzenia z radością przygotujemy romantyczną kolację, przyjęcie rodzinne czy imprezę firmową. Dopasowując menu do indywidualnych potrzeb przyrządzimy także dania kuchni międzynarodowej.

Organizujemy wieczory „bouzuki” z muzyką na żywo, tłuczeniem talerzy oraz tańcami i śpiewem do białego rana…. Proponujemy catering dla firm i osób prywatnych, sprzedaż dań na wynos oraz specjalną ofertę lunchową z możliwością dowozu.

Jedzenie to święto, więc nigdzie nie trzeba się spieszyć,
… a wieczór w Grecji jest długi…


Grecka Tawerna "Mykonos"
Plac Wolności 14
61-739 Poznań
tel. 853 34 36
fax 853 34 56
www.tawerna-mykonos.com.pl
mykonos@tawerna-mykonos.com.pl

Czekamy na Państwa
w Mykonos!

od poniedziałku do piątku: 11:00 - 23:00
w sooty i niedziele: 12:00 - 23:00
Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.