Restauracja w Pałacu Krasków


W dolinie Bystrzycy u stóp mitycznej góry Ślęży z przepięknym widokiem na Góry Sowie leży Krasków, gdzie znajduje się jeden z najpiękniejszych pałaców barokowych Europy Środkowej. W tym zabytkowym hotelu mieści się jedna z najlepszych restauracji w tym regionie.

Restauracja w Pałacu Krasków jest miejscem, gdzie można skosztować wspaniałej kuchni przygotowanej przez znakomitych kucharzy, którzy dokładają wszelkich starań, aby osoby odwiedzające nasz obiekt były zadowolone i wspominały to miesce ze szczególnym sentymentem.


Menu przygotowywane jest bardzo starannie i znajdują się tu potrawy z kuchni śródziemnomorskiej, austriackiej i francuskiej.

Można również delektować się wspaniałymi winami autriackimi, które sprowadzane są do Pałacu z rejonu BURGENLAND słynącego ze znakomitych win.

W restauracji istnieje możliwość zorganizowania przyjęć weselnych, okolicznościowych oraz bankietów. Zapewniamy fachowa obsługę i wszelką pomoc przy organizacji tego typu imprez.


Restauracja zachwyca nie tylko miłą i profesjonalna obsługą oraz wyborną kuchnią, ale również aranżacją wnętrz co nadaje niepowtarzalny charakter temu miejscu.

Cała ta atmosfera sprawia, że panuje tu wyjątkowy klimat, który sprzyja spotkaniom rodzinnym i biznesowym.


Pałac Krasków

58-124 Marcinowice, Polska
tel. 00 48 (074) 85-85-101
fax: 00 48 (074) 858-52-52
www.hotel-palac-kraskow.com.pl
e-mail: hotel@hotel-palac-kraskow.com.pl


Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.