Restauracja Książęca na Zamku Książ w Wałbrzychu
Zobaczcie Państwo

O hotelu

O Restauracji

Strona WWW

Restauracja Książęca mieści się na terenie kompleksu Zamek Książ w Wałbrzychu.

Nasza restauracja jest wymarzonym miejscem do spędzenia wolnego czasu, jak również doskonałym obiektem dla spotkań firmowych. Stylowy wystrój wnętrza oraz ciepły klimat wprowadzą Państwa w wyśmienity nastrój.

Zapraszamy w nasze progi codziennie od godziny 7.00 do 23.00.


Do obsługi spotkań firmowych, konferencji, szkoleń i bankietów przygotowaliśmy dwie sale bankietowe.

Mała sala bankietowa przeznaczona jest maksymalnie dla 18 osób. Jest idealnym miejscem na spotkania w kameralnym gronie, wymagające dyskrecji i ciszy. Jej usytuowanie i wystrój (w kolorach ciemnej zieleni, złota i brązu) podkreślają elegancję i szyk, zapewniając relaks i wyciszenie.

Duża sala bankietowa przewidziana jest maksymalnie dla grupy do 50 osób. Idealna jako miejsce na szkolenia, konferencje oraz imprezy okolicznościowe.

Wykwintne dania przygotowane przez Szefa Kuchni, będące poezją smaku, stanowią naszą wizytówkę. Wśród nich znajdą Państwo zarówno dania kuchni międzynarodowej, jak i proste, nie mniej wyśmienite, dania kuchni staropolskiej.


Restauracja dysponuje przepięknie usytuowanym tarasem, mieszczącym do 250 osób. Począwszy od wczesnej wiosny do późnych jesiennych dni jest on bogato zdobiony zielenią i kwiatami. Jego usytuowanie w tle malowniczo położonego Zamku, wznoszącego się na skarpie niczym orle gniazdo, gwarantuje przepiękny widok rozciągający się na gęsto porośnięty drzewami wąwóz. Po przeciwnej stronie na wzniesieniu, oczom Gości jawią się romantyczne ruiny "Starego Książa".

Taras otulony drzewami stwarza miłą, przyjazną atmosferę dla odpoczynku. Każdego dnia można zjeść obiad, kolację a przy kieliszku wyśmienitego wina wsłuchać się w odgłosy natury splatające się z dźwiękiem muzyki.

Poza oferowaną działalnością gastronomiczną, na terenie restauracji Książęcej zajmujemy się organizacją imprez w wytwornych salach Zamku Książ.

Restauracja Książęca
58-306 Wałbrzych
Piastów Śląskich 1
tel. (074) 840 58 62
fax. (074) 840 58 62
restauracja_ksiazeca@wp.pl
www.zamekksiaz.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.