Poznańska restauracja Astra zaprasza


Zobaczcie Państwo:
Prezentacja Restauracji
O hotelu Astra
Napisz do Nas
Zagłosuj na Restaurację

Restauracja Astra mieści się w hotelu w Poznaniu przy drodze E-30 (trasa Warszawa-Berlin). Spośród innych tego typu miejsc wyróżnia ją kameralne wnętrze, niepowtarzalny nastrój, wyśmienite menu, a także wysoki poziom obsługi.

Czynna całą dobę restauracja hotelu Astra już od wejścia ciepłym, domowym klimatem wprawia klientów w dobry nastrój. Dwie przytulne sale restauracyjne (dla palących i niepalących) mogą pomieścić do 60 gości.


Specjalnością restauracji są wyśmienite dania kuchni polskiej i europejskiej. Karta menu liczy ponad 40 dań. Możliwa jest również realizacja zamówień specjalnych na potrawy nie wymienione w menu. Można tu również kosztować pysznych ciast własnego wypieku.

Restauracja Astra serdecznie zaprasza na wyborne śniadania świąteczne i kolacje przy świecach. Istnieje również możliwość zorganizowania imprez imieninowych oraz urodzinowych.


Na koneserów wykwintnych trunków czeka doskonale zaopatrzony drink bar. W szerokim wachlarzu napojów alkoholowych znajdują się najlepsze wina francuskie, włoskie, portugalskie, kalifornijskie i argentyńskie.

Do dyspozycji gości jest również wspaniała sala bankietowa na około 100 osób. Restauracja Astra specjalizuje się w profesjonalnej organizacji wesel i imprez okolicznościowych w tym: wigilii, sylwestra, chrzcin, komunii, zabaw karnawałowych, andrzejek, bankietów, spotkań biznesowych i towarzyskich.


W pięknym ogrodzie przy hotelowej restauracji organizowane są ogniska i grille tzw. zabawy przy wiejskim stole do białego rana.

Serdecznie zapraszamy !!!


Kontakt:

Hotel Astra

ul. Lutycka 31
60-415 Poznań
tel./fax: (061) 848 94 72
e-mail:astra@astra.ta.pl
www.astra.ta.pl


Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.