Restauracja Pałacu Maciejewo zaprasza na podróż po krainie niezwykłych doznań smakowych


Zobaczcie Państwo:
Prezentacja Pałacu Maciejewo
O Pałacu Maciejewo
Napisz do nas
Prezentacja Restauracji

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Pałacu Maciejewo, którego renoma przyciąga od wielu lat nie tylko gości indywidualnych lecz również grupy biznesmenów.

To miejsce pełne uroku oraz niepowtarzalnej, rodzinnej atmosfery. Dlatego tylko w tak pięknych wnętrzach doznania estetyczne mogą iść w parze z doznaniami smakowymi.

Restauracja Pałacu Maciejewo to jeden z jego głównych atutów. Oryginalne receptury oraz niepowtarzalne smaki potraw, przygotowanych przez najlepszych kucharzy zapewnią niezapomniane przeżycia kulinarne.


Specjalnie dla Państwa nasi szefowie kuchni wybrali kilka potraw szczególnie godnych polecenia. Podróż po krainie niezwykłych doznań smakowych proponujemy zacząć od łososia w formie wykwintnego Carapaccio. Zachęcamy również do spróbowania naszej zupy Carmen, czyli kremu paprykowo-pomidorowego z klopsikami.

Tradycje Staropolskie kuchni Pałacu Maciejewo uhonorują Sarmackie polędwiczki wieprzowe okute chrupiącym boczkiem. Dla tych, którzy preferują dania rybne, przygotujemy wykwintnego łososia otulonego liśćmi szpinaku z frywolną nutą czosnku. Rozkoszy podniebienia dostarczą Państwu przepiórki szlachetne w sosie różanym. Uwieńczeniem tej prawdziwie królewskiej uczty niech będzie dworski przysmak księżniczki Sisi- strudel jabłkowy na gorąco z gałką lodów waniliowych.


Zapraszamy i życzymy smacznego! A może jednak skuszą się Państwo i skosztują Białej Damy pod postacią gruszki z woalem sosu waniliowego?

Wierzymy, iż jakikolwiek by nie był Państwa wybór, zadowolimy gusta największych smakoszy, a wspomnienia z pobytu w Pałacu Maciejewo na długo zapadną Państwu w pamięć.

Dane adresowe

Pałac Maciejewo

72-130 Maszewo-Maciejewo
tel. (091) 418 12 85
fax. (091) 418 11 30
palacmaciejewo@post.pl
www.palacmaciejewo.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.