Restauracja w Gościńcu Zamkowym zapraszaZobaczcie państwo:
Prezentacja restauracji
Prezentacja hotelu
Napisz do nas!

Restauracja w Gościńcu Zamkowym to stylowo urządzone miejsce, w którym spożywanie posiłków to nie tylko rozkosz dla ciała, ale i dla ducha. Mieści się w XV-wiecznym zamku w spokojnej i malowniczej okolicy.Lokal pełniący funkcję również galerii pełnej historycznych obrazów. Wraz z uroczą antresolą może pomieścić ponad 60 osób.

Kuchnia, w której królują tradycyjne staropolskie dania niewątpliwie zachwyci kunsztownym smakiem i wyrafinowaniem przygotowania nawet wybrednych smakoszy.

Wśród znakomitych dań przyrządzonych przez Szefa kuchni znajdują się Kotlet Zagłoba, Filet po litewsku, Pieczeń wieprzowa, Żurek królewski oraz wiele wyśmienitych dań.Wyjątkowo ciepła atmosfera i profesjonalna obsługa to jedne z wielu atutów, które umilą czas spędzany w restauracji.

Niepowtarzalny klimat niewątpliwie sprzyja wszelkim spotkaniom biznesowym, czy rodzinnym. Także zakochani znajdą tu dla siebie uroczy kącik.W restauracji istnieje możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych oraz bankietów. Bogate zaplecze hotelowo-gastronomiczne oraz atrakcyjne położenie są dodatkowym wsparciem przy organizacji takich uroczystości.

Restauracja Gościniec Zamkowy
ul. Staropolska 5
43-410 Kończyce Małe
tel. (032) 475 80 91
email: zamek@konczyce.pl
www.zamek.olzanet.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.