Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe GWAREK zaprasza do swojej Kawiarni


Na słodkie chwile spędzone w doborowym towarzystwie zaprasza kawiarnia GWAREK. Obiekt usytuowany jest w zacisznej Dolinie Jaszowca tuż u podnóża Czantorii w Beskidzie Śląskim.

Goście hotelowi będą mieli niepowtarzalną okazję zasmakowania wyśmienitych domowych ciast, ciasteczek oraz innych smakołyków. Nie zabraknie również regionalnych specjałów.Wypoczywający w GWARKU będą mogli delektować się wspaniałym smakiem aromatycznych kaw i herbat z różnych stron świata oraz spędzać wieczory przy drinku lub lampce dobrego wina. Godnym polecenia jest również widok zza okien kawiarni na rozciągającą się panoramę okolicy – Czantorię i Palenicę.

Drink-bar zaprasza na bogaty wybór różnorodnych gatunków alkoholi. Bez wątpienia sprosta oczekiwaniom każdego klienta.Profesjonalna obsługa, eleganckie wnętrza i wyjątkowa atmosfera - tu apetyt rośnie w miarę jedzenia. Doskonałym orzeźwieniem w trakcie letniego dnia będą wyśmienite napoje oraz drinki serwowane w hotelowej kawiarni.

W okresie letnim kawiarnia GWAREK zaprasza do smakowania pysznych potraw na świeżym powietrzu w otoczeniu wspaniałej zieleni i krajobrazu okolicy. Ogórek letni zapewnia spokojne spędzenia czasu połączone z wypoczynkiem.Pobyt w Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowym GWAREK gwarantuje doskonały odpoczynek w zaciszu i na łonie natury.

Centrum Wypoczynkowo - Szkoleniowe GWAREK
ul. Wczasowa 49
43 - 450 Ustroń
tel. (033) 854 25 89, 854 33 04
fax. (033) 854 27 89
e-mail: gwarek@jaszowiec.pl
www.gwarek.jaszowiec.pl


Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.