Szybko Tanio Pysznie i Program Horeca Profit


Program lojalnościowy Horeca Profit™ jest skierowany specjalnie do gastronomii. Liczba nowych uczestników stale rośnie - coraz więcej osób pracujących w branży Horeca szuka żółtych etykiet i zbiera punkty na swoich kontach. Są to zarówno właściciele, menadżerowie, szefowie kuchni najlepszych i najbardziej znanych restauracji w Polsce, restauracji hotelowych, barów, karczm, itp.

Dariusz Bieńczyk
Do programu Horeca Profit™ dołączyła także restauracja samoobsługowa Szybko Tanio Pysznie z Wrocławia. A wszystko za sprawą Dariusza Bieńczyka - Dyrektor ds. Handlowych, który zadbał o dobry interes firmy.

Gastrona.pl: Skąd pomysł na udział w programie lojalnościowym Horeca Profit™?
Dariusz Bieńczyk: Pomysł z przystąpieniem do programu lojalnościowego Horeca Profit™ podsunął mi Gabriel Mularczyk - przedstawiciel regionalny firmy Oerlemans. To od niego dowiedziałem się w ogóle, że taki program istnieje, on także wyjaśnił mi na czym polega, powiedział o bezpłatnym uczestnictwie. Widzę same korzyści z udziału w Horeca Profit™, więc nie wahałem się ani chwili.

G.pl: Co wydaje się Panu najbardziej atrakcyjne w programie Horeca Profit™?
D.B: Oczywiście najbardziej atrakcyjne są nagrody, to one przyciągają do programu. Jest tak wiele kategorii nagród, że z pewnością jest w czym wybierać. Niemałe znaczenie dla naszej restauracji ma też możliwość "zaistnienia" - pojawienia się naszej reklamy na stronach Portalu Gastronomicznego Gastrona.pl.

G.pl: Który z produktów biorących udział w programie jest przez Państwa najczęściej wykorzystywany w lokalu?
D.B: Korzystamy przede wszystkim z produktów firmy Oerlemans. Dzięki temu właśnie dowiedziałem się o programie i postanowiłem przyłączyć się do niego. Ze względu na charakter naszej działalności - prowadzimy restaurację samoobsługową, w której klient sam decyduje o wielkości porcji - warzywa są produktem szybko zbywalnym. Dlatego też liczę na sprawne szybkie uzbieranie większej ilości punktów przyznawanych w programie Horeca Profit™.

G.pl: Jaki sposób wprowadzania kodów Pan wybrał?
D.B: Kody wprowadzam przez klawiaturę. W codziennej pracy nie da się już przecież nie korzystać z komputera, ta metoda wydaje mi się więc najwygodniejsza i najszybsza.

G.pl: Czy zbiera Pan punkty na jakąś określoną nagrodę? Która cieszy się Pana największym zainteresowaniem?
D.B: Na razie chcę uzbierać jak najwięcej punktów, nagrody jeszcze nie mam upatrzonej. Jest z czego wybierać, więc myślę, że znajdę coś odpowiedniego.


STP czyli Szybko Tanio Pysznie to nowa sieć restauracji samoobsługowych, która proponuje dania kuchni polskiej. Ma wyjątkową ofertę – jedzenie na wagę. Celem priorytetowym lokalu jest wypełnienie miejsca między restauracjami sensu stricte, a fast-foodami - zarówno pod względem menu jak i cen, oczywiście bez straty na jakości serwowanych potraw.

Wrocławska restauracja Szybko Tanio Pysznie usytuowana jest przy ulicy Kuźniczej 10. 200-tu metrowa powierzchnia lokalu jak i ponad 30-tu profesjonalnych pracowników pozwalają na obsługę ponad tysiąca klientów dziennie. Dynamicznie rozwijający się lokal oferuje wyśmienite dania polskiej kuchni, wyborne desery i szeroką gamę napojów. Potrawy przygotowywane w tradycyjny sposób i wyłącznie na miejscu zachwycą niewątpliwie każdego wspaniałym smakiem i aromatem.

STP to nieustanna dbałość o jakość i świeżość przyrządzanych dań. W związku z tym prowadzona jest codzienna promocyjna wyprzedaż wieczorna (Happy Hour). Każdy klient może sam skomponować sobie własne danie – wszystko zależy tylko od tego, co chciałby w danej chwili zjeść i w jakiej ilości.

Szybko Tanio Pysznie
Wrocław
ul. Kuźnicza 10
www.szybkotaniopysznie.pl


Program lojalnościowy Horeca Profit to najlepsze rozwiązanie dla gastronomii. Przystąpienie do niego jest bezpłatne. W programie znajdą Państwo produkty między innymi takich firm jak: Bakalland, Barilla, Felco, Oerlemans, Raps. Wśród nagród: akcesoria kuchenne, sprzęt AGD dla gastronomii, sprzęt RTV, urządzenia biurowe, odzież, poradniki zarządzania restauracją i wiele, wiele innych. Listy produktów i nagród są stale poszerzane!

Jeżeli nie jesteś jeszcze uczestnikiem programu lojalnościowego Horeca Profit, kliknij tutaj – zapisz się. Rejestracja w programie zajmuje tylko kilka minut. Po zapisaniu się, zacznij zbierać punkty promocyjne (znajdujące się m.in. na żółtych etykietach programu), które upoważniają do odbierania nagród z naszego katalogu.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej - www.horecaprofit.pl i zapoznania się z zasadami programu lojalnościowego Horeca Profit.

Na dodatkowe pytania chętnie odpowiedzą nasi konsultanci informujący o programie pod numerami infolinii: 0 801 811 030, (048) 385 89 00.

Zobaczcie Państwo:

Szybko Tanio Pysznie i Program Horeca Profit

Stadnina Koni Leśna Wola i Program Horeca Profit

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.