Hotel System Management


Motto sieci hoteli Hotel System brzmi – Przyjedź jako Gość, zostań Przyjacielem. Oferowanie usług hotelowych to pasja, która odzwierciedla się w codziennej pracy Dyrekcji i Personelu. Wspaniała atmosfera oraz niepowtarzalny nastrój sprawia, że wypoczywający mile wspominają pobyt i rekomendują obiekt swoim znajomym.Hotel System to sieć obiektów o standardzie 2 gwiazdek - POPhotel oraz 3 gwiazdek - PREMIUM usytuowanych w Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu. Wkrótce mają powstać kolejne oddziały w Katowicach.

Hotele System PREMIUM w Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu to doskonałe miejsce na pobyt dla grup zorganizowanych oraz indywidualnych osób. Dogodne położenie w pobliżu tras międzynarodowych oraz centrum to jeden z wielu atutów obiektów.

Do Państwa dyspozycji oddaje komfortowe pokoje: jedno-, dwu- i trzyosobowe oraz ekskluzywne apartamenty. W każdym z nich znajduje się przestronna łazienka, telefon, TV-Sat. Obiekt przystosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Jako jedyna polska sieć oferuje swoim gościom osobisty komputer z dostępem do Internetu w każdym pokoju oraz telewizor LCD.

POPhotel w Krakowie to nowoczesny obiekt klasy ekonomicznej. Oferuje 107 wygodnie i przestronnie urządzonych pokoi przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Każdy wyposażony jest w telewizor, telefon oraz łazienkę z prysznicem.

Dodatkowo w hotelowym lobby znajdują się stanowiska komputerowe z bezpłatnym dostępem do Internetu & WiFi. Przed budynkiem znajduje się monitorowany parking. Zaś w hotelowej restauracji Rosso Nero Pasta & Pizza serwowane są wyborne dania, które spełnią oczekiwania smakowe każdego z Gości.Business Room umożliwia organizację spotkań biznesowych lub szkoleń firmowych. Pokój może pomieścić 35 osób. Wyposażony jest w nowoczesny sprzęt multimedialny m.in. flipchart, rzutnik pisma oraz ekran i projektor komputerowy.

Restauracje w Hotelach System:

  • Orange Pizza
  • Rosso Nero Ristorante

Oferują pyszne dania z repertuaru kuchni polskiej oraz włoskiej. Każda z nich umożliwia zorganizowanie przyjęć okolicznościowych, szkoleń i innych spotkań biznesowych dla 120 osób. Wszystko przy asyście profesjonalnej obsługi, która zadba o każdy szczegół projektu. Drink-bar oferuje bogaty wybór alkoholi oraz drinków.Na potrzeby firm Hotel System przygotował profesjonalnie urządzone sale konferencyjne. Wyposażenie ich obejmuje między innymi wysokiej klasy sprzęt multimedialny i nagłośnienie. Umożliwiają organizację spotkań biznesowych, bankietów, konferencji oraz imprez okolicznościowych dla około 250 osób.

Centrum Wellness znajdujące się w hotelach Premium pozwala na regenerację sił i odnalezienie wewnętrznego spokoju. Wypoczywający mogą skorzystać z krytego basenu, nowoczesnej siłowni, sauny oraz jacuzzi.


Hotel System Management Sp. z o.o.
ul. Siewna 18
31-231 Kraków
tel. (012) 37 937 18
fax. (012) 37 937 25
e-mail: management@hotelsystem.pl
www.hotelsystem.pl


Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.