Restauracja Hotelu 500*** w Tarnowie Podgórnym zaprasza


Mając w perspektywie rogatki Poznania, postanowiłem zatankować samochód i zatrzymałem się w Tarnowie Podgórnym, gdzie przy okazji wymieniłem w kantorze euro. Córka, widząc przy stacji hotel, oświadczyła: „Tatusiu zgłodniaaaałam”, uznaliśmy więc, że pora w sam raz na obiad.

Już w holu przywitała nas nie tylko elegancka atmosfera wnętrza, ale i przemiła recepcjonistka, która wskazała nam restaurację, a naszemu ciekawskiemu synkowi zaimponowała, zapraszając go na przejażdżkę szklaną windą.

W oczekiwaniu na specjały tradycyjnej wielkopolskiej kuchni przejrzeliśmy z żoną folder HOTELU 500 i bardzo zainteresowała nas oferta szkoleniowa, gdyż przed nami stało zadanie organizacji konferencji na 600 osób, a mało obiektów spełniało wszystkie wymagania.

To miejsce wydawało się idealne. Nim zdążyliśmy jednak wymienić z żoną poglądy, dosłownie wpadł rozpromieniony Krzyś, wołając od progu: „Mamuś, trochę pomocyłem nogawkę, bo wies, pses te trawy nie widziałem wody, ale widziałem siuper rybke!...”.

Po wyśmienitych rarytasach mięsno - warzywnych oraz iście bajkowym deserze zostaliśmy obowiązkowo zaprowadzeni przez Krzysia do sadzawki, która okazała się być częścią przestronnego, romantycznego ogrodu z pachnącymi clematisem altankami.

Już wiedzieliśmy… To nie tylko fantastyczne miejsce na naszą doroczną konferencję, ale i o takim właśnie hotelu marzyła nasza sekretarka na swoje wesele.

Oj, będziemy tu częstymi gośćmi!...

Naszym Gościom oferujemy:

  • liczba pokoi - 170
  • liczba miejsc - 198
  • liczba klimatyzowanych sal konferencyjnych - 12
  • liczba miejsc w salach konferencyjnych - 300
  • kuchnia europejska oraz tradycyjne potrawy wielkopolskie
  • specjalne dania fitness
  • grill oraz wędzarnia nad wodą w ogrodzie

Hotel 500 - Tarnowo Podgórne
ul. Poznańska 139
62-080 Tarnowo Podgórne
tel: (061) 896 24 00, 896 25 00
fax: (061) 816 42 02
e-mail: tarnowo@hotel500.com.pl
www.tarnowo.hotel500.com.pl


Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.