Restauracja Toya Golf zaspokoi apetyt na życie


Restauracja Toya Golf to miejsce wyjątkowe na kulinarnej i biznesowej mapie Wrocławia. Stanowi ona największą i najbardziej reprezentacyjną część otwartego wiosną Domu Klubowego, który w ciągu kilku miesięcy zyskał wśród golfistów miano najlepszego domu klubowego w Polsce.

Nie każdy wie, że to urokliwe miejsce dostępne jest dla każdego i jest wprost stworzone do organizacji stylowych przyjęć – firmowych, rodzinnych i weselnych. Pora, by z tych uroków zaczęli korzystać Wrocławianie, szukający nowych magicznych miejsc.

Wnętrze - esencja elegancji

Restaurację tworzą 2 funkcjonalne, choć połączone ze sobą sale - restauracyjna (o powierzchni 480 m²) oraz klubowa z barem z kominkiem, które stanowią doskonałą przestrzeń nie tylko do posiłków, ale i spotkań towarzyskich.

Wszystko, co modne i wykwintne, znalazło tu swoje miejsce – miękkie, skórzane kanapy podkreślające charakter części klubowej, roztaczający ciepło kominek, stoły i bar z ciemnego egzotycznego drewna, a pod nogami piękna postarzana podłoga.

Nastrój przytulności tworzą tu jednak dodatki – intrygująco duże, wysmakowane żyrandole i ciężkie zasłony. Całość restauracji utrzymana jest w kolorach czekoladowego brązu, wrzosu i delikatnego cappuccino. Modnie i klimatycznie.

Kuchnia – i rośnie apetyt na życie

Potrawy serwowane przez szefa kuchni cieszą nie tylko podniebienie, ale i oko. Starannie dobrane pozycje w menu przygotowywane są ze składników najwyższej jakości, a bogactwo wyboru podnoszą dania sezonowe oraz okolicznościowe. Któż oprze się deserom z leśnych owoców, potrawom ze świeżych kurek czy świątecznym specjałom?

Wyszukany smak restauracji tworzą także wyjątkowi goście – klubowicze Toya Golf & Country Club, biznesmeni, goście zagraniczni i wszyscy ci, dla których ważna jest kulturalna i przyjazna atmosfera. 

Lokalizacja – jedyny taki widok w mieście

Z dala od miejskiego zgiełku i ruchu, wśród zieleni pięknego pola golfowego i lasu – w takich okolicznościach najlepiej można delektować się potrawami, atmosferą i towarzyską lub biznesową rozmową. Restauracja Toya Golf znajduje się zaledwie 9 km od wrocławskiego Rynku.

Tylko tutaj ze słonecznego tarasu restauracji rozciąga się widok na jedno z atrakcyjniejszych pól golfowych w Polsce. Niezmącona niczym naturalna przestrzeń i otaczająca zieleń urzeka każdego, kto tu zawita.

Każda okazja – jeden styl

Niezwykłe położenie, przytulny klimat restauracji oraz jej stylowy wystrój – wszystko to stanowi doskonałe miejsce do organizacji rodzinnych uroczystości i firmowych bankietów, przyjęć weselnych czy imprez sylwestrowych, na które udostępniane są wszystkie części kompleksu. Profesjonalna obsługa nada im zawsze idealny charakter, od eleganckiego bankietu po niezobowiązujące barbecue.

Restauracje przy polach golfowych na całym świecie przyciągają ludzi, którzy oczekują czegoś więcej niż zaspokojenia głodu – piękna, smaku, ciszy i elegancji. Restauracja Toya Golf to uchylenie drzwi do „lepszego świata”, o którym w głębi duszy wszyscy marzymy.

null

 

 

Toya Golf & Country Club
Wrocław, ul. Rakowa 5
Kryniczno 55-114 Wisznia Mała
tel.: (071) 388 76 76
fax.: (071) 388 76 60
restauracja@toya.pl
www.restauracjatoyagolf.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.