Zapraszamy do Restauracji L\'Ascada w Śremie


Naszych gości zapraszamy do Restauracji L'ASCADA w godzinach od  10.00 do 22.00. Bogate i eleganckie wnętrze Restauracji stwarza przytulny i wyjątkowy klimat, ożywiony naturalną zielenią. Istotą dań serwowanych w Restauracji L'ASCADA jest to, iż stanowią one kompozycję różnorodnych smaków tradycyjnej kuchni polskiej oraz międzynarodowej, dostarczając gościom wielu wrażeń kulinarnych. W naszej Restauracji każdy, nawet najbardziej wybredny klient, znajdzie coś dla siebie.

Na urozmaicony bufet śniadaniowy zapraszamy codziennie w godzinach 7.00-10.00 nie tylko gości hotelowych. Istnieje możliwość zamówienia obsługi kelnerskiej do pokoju.
 
Szef Kuchni poleca:
  • krem borowikowy
  • polędwiczki po wielkopolsku z pieczonymi ziemniakami i bukietem gotowanych warzyw
  • a na deser... smażony banan w cieście z porcją lodów i advocatem
Wystrój restauracji sprzyja tworzeniu i utrzymaniu miłego nastroju. W pełni klimatyzowana sala jest doskonale przystosowana do urządzania wszelkich uroczystości i imprez okolicznościowych. Sala jest w stanie przyjąć jednorazowo do 130 osób.
 
Zorganizujemy dla Państwa: wesele, komunię, chrzciny, stypę oraz każdą uroczystość rodzinną.
 
Na szczególne względy mogą liczyć jubilaci i nowożeńcy - czeka ich miła niespodzianka. 
Organizujemy również bankiety i spotkania firmowe oraz catering. W miesiącach letnich zapraszamy na Wielkie Grillowanie w plenerze.
W hotelu znajduje się również ekskluzywna Sala Klubowa  przeznaczona do kameralnych spotkań towarzyskich oraz Kawiarnia „Na Scenie”.
 
W okresie letnim zapraszają Zielone Ogrody doskonale nadające się do organizacji imprez plenerowych.
W swojej ofercie posiadamy również kompleksowo i nowocześnie wyposażoną salę konferencyjną przeznaczoną do organizacji szkoleń. Sala ta posiada klimatyzację oraz możliwość zaciemnienia i jest w stanie pomieścić do 70 osób. Pozwala to w komfortowych warunkach prowadzić zebrania, prezentacje multimedialne, szkolenia oraz sympozja naukowe. Posiadamy również mniejszą salę przeznaczoną dla małych grup szkoleniowych
 
W zorganizowaniu imprez towarzyszących szkoleniom pomoże Państwu profesjonalna i wszechstronna obsługa.
 
Restauracja L'ASCADA
ul. Chełmońskiego 2
63-100 Śrem
Tel.: (061) 284 19 10
e-mail:
recepcja@hotel-lascada.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.